מועדונים סטודנטיאליים

מועדונים סטודנטיאליים בשנקר

מחלקה המאגדת את כלל פעילויות הספורט בשנקר, המחלקה מהווה פלטפורמה עבור הסטודנטים בשנקר לביצוע פעילות ספורטיבית, תוך כדי הכרת סטודנטים מכלל המחלקות השונות, כל זאת על מנת לייצג את שנקר והאגודה בכבוד ובתחושת גאווה בתחרויות השונות.

Made in ShenkarDotsGoogle DSC
 Pro Woman 
האחווה הגאה
Google DSCProWomanMade In Shenkarהאחווה הגאהDots

האחווה הגאה

המועדון הוקם לתת בית חם לחברי הקהילה בקמפוס ותומכיה, בשיתוף פעולה עם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל. במסגרת המועדון יתקיימו פעם בשבוע מפגשים ופעילויות סגורות. המועדון הינו בית לפניות וצרכים של סטודנטים בכל הקשור לזהות מינית ומגדרית בקמפוס. אנחנו מזמינים את כלל הסטודנטים להצטרף למשפחה שלנו, להגיע לפעילויות וביחד לקדם קמפוס בטוח לכלל הסטודנטים.יות!

להרשמה

 Made In Shenkar

המועדון שכל סטודנט במחלקות העיצוב והאמנות חייב לקחת בו חלק! המועדון מהווה פלטפורמה לימודית אשר תכין את הסטודנטים ליום שאחרי התואר. איך אנחנו עושים את זה? חניכת הסטודנטים על ידי טובי המומחים בתחום, באמצעות סדנאות, הרצאות ומפגשים מעוררי השראה, כל זאת על מנת ליצור תשתית לאירועי מכירה החושפים את התוצרים של הסטודנטים המוכשרים בשנקר.

הצטרפו אלינו!

לעוד מידע והרשמה!

ProWoman 

עמותת ProWoman פועלת מאז שנת 2012 לקידום נשים לתפקידים בכירים וצמתי השפעה. הארגון מפעיל תכניות ייחודיות עבור סטודנטיות מצטיינות ושאפתניות ב-18 מהמוסדות האקדמיים המובילים בישראל וסניף בניו יורק. במסגרת התוכנית, נפגשות הסטודנטיות עם נשים בכירות במשק המעניקות להן מודלים להשראה, כלים פרקטיים ופלטפורמה לדיונים על הגשמה עצמית, פיתוח קריירה ומציאת איזון בין החיים האישיים לקריירה. בוגרות התכנית המשולבות בתפקידים ניהוליים בחברות מובילות במשק, נהנות מרשת ענפה של קשרים מקצועיים אשר מסייעים להן להתקדם הלאה בכל אחד משלבי הקריירה. 

לעוד מידע והרשמה!

Google DSC

מטרת Google DSC היא לגשר על הפער בין התיאוריה של הלימודים האקדמיים לבין הפרקטיקה הנדרשת בתעשייה תוך תרומה לקהילה. 
את DSC Shenkar הקימו סטודנטים להנדסת תוכנה אשר עובדים גם כמפתחי תוכנה. המועדון מאפשר לסטודנטים לגלות טכנולוגיות שמשתמשים בהן בעולם ההיי-טק עוד בתחילת דרכם המקצועית. חברי המועדון עתידים להיחשף תכנים מדהימים בשנה הקרובה: סדנאות פיתוח Hands-on, הרצאות מפי Google Experts, תרומה לקהילה באמצעות פיתוח מוצרי תוכנה שיענו על צרכים יומיומיים אשר יזוהו על ידי חברי המועדון.

לעוד מידע והרשמה!

Dots

המועדון הוא המקום שלנו להתפתח ולפתח רעיונות ופרויקטים חדשים, לעבור את גבולות האקדמיה, ליצור ולהשתתף בקורסים חדשניים, אירועים חברתיים, יוזמות חדשניות ורשתות עם סטודנטים ובוגרים המחפשים משהו חדש ושונה.

עיקר הפעילות של המועדון היא יצירת קשר חזק יותר ואינטגרציה בין עולמות העיצוב, ההנדסה והאמנות, תוך חיזוק הקשר בין עולם האקדמיה לענף. אנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ולקחת חלק בפעילויות משמעותיות, להוביל ולהשתתף בפרויקטים חדשניים וליזום שינויים אמיתיים באקדמיה של שנקר.

לעוד מידע והרשמה!

מחברות קורס

מחברות קורס מכילות מגוון רחוב של סיכומי הרצאות ושיעורים שנכתבו ע"י הסטודנטים והסטודנטיות ונגישות לכלל.

את כלל המחברות ניתן להדפיס באופן עצמאי או לעשות שימוש באתר עותקים. תכתבו פחות, תקשיבו יותר!

להזמנת מחברת!

אופיס חינם

לכל סטודנט וסטודנטית הזכות לקבל אופיס 365 בחינם למהלך שנות הלימודים! ריכזנו לכם את כל התהליך עד לקבלת המשתמש.

אופיס 365

קורסי עזר

מדור הקורסים של האגודה מציע שני סוגי קורסים:
1. שיעורי עזר – השיעורים נועדו לעזור לסטודנטים שמרגישים שהם אינם בקצב וגם לאלה שרוצים לחזק את עצמם מעבר. שיעורי העזר מלווים את הסטודנט לאורך הסמסטר במקביל לשיעורים הניתנים בכיתה או במתכונת אינטנסיבית יותר כחודש לפני תקופת הבחינות. השיעורים יכללו חזרה על הנלמד בכיתה תוך חיזוק הנושאים הקשים.

היקף שיעורי העזר: בין 14-30 שעות
במטרה ששיעורי העזר יאפשרו מעבר על כלל החומר הנלמד בכיתה.​

2. מרתונים –קורס הכנה ממוקד למבחן. המרתונים יתבצעו בסמיכות למועד המבחן או בשבועות הסמוכים אליו.בשיעור הראשון יתבצע מעבר מהיר על החומר ולאחר מכן יפתרו הסטודנטים תרגילים ומבחנים לקראת המבחן, תוך מתן דגש למיומנויות הנדרשות בקורס.המורה המעביר את המרתון לא יתעכב על שאלות בסיסיות- עליכם להגיע למרתון עם רמת ידע טובה מספיק להבנת דרך הפתרון.

שימו לב כי לא יינתן החזר כספי לאחר פתיחת המרתון בטענה להגעה ללא ידע מוקדם.
היקף המרתונים: בין 6-12 שעות


מתי נפתחת ההרשמה?

הנדסה כימית שנה ב’
פתיחת הרשמה 22.3:
שיעורי עזר מכניקת זורמים – 20:00

הנדסת תוכנה שנה א’
פתיחת הרשמה 22.3:
שיעורי עזר תכנות 2 – 19:00

הנדסה שנה א’
פתיחת הרשמה 16.3:
שיעורי עזר פיזיקה 2- 20:00
שיעורי עזר חדווא 1,2- 20:10

תעו”נ שנה ב’
פתיחת הרשמה 16.3:
שיעורי עזר אלגברה לניארית- 20:15
שיעורי עזר מבני נתונים ואלגוריתמים- 20:20
שיעורי עזר הנדסת מכונות- 20:30
שיעורי עזר טכנולוגיות ייצור ותהליכים- 20:35
שיעורי עזר משוואות דיפרנציאליות- 20:40