מועדונים סטודנטיאליים

מועדונים סטודנטיאליים בשנקר

מחלקה המאגדת את כלל פעילויות הספורט בשנקר, המחלקה מהווה פלטפורמה עבור הסטודנטים בשנקר לביצוע פעילות ספורטיבית, תוך כדי הכרת סטודנטים מכלל המחלקות השונות, כל זאת על מנת לייצג את שנקר והאגודה בכבוד ובתחושת גאווה בתחרויות השונות.

Made in ShenkarIntroGoogle DSC
 Pro Woman 
האחווה הגאה
Google DSCProWomanMade In Shenkarהאחווה הגאהDots

 Made In Shenkar

המועדון שכל סטודנט במחלקות העיצוב והאמנות חייב לקחת בו חלק! המועדון מהווה פלטפורמה לימודית אשר תכין את הסטודנטים ליום שאחרי התואר. איך אנחנו עושים את זה? חניכת הסטודנטים על ידי טובי המומחים בתחום, באמצעות סדנאות, הרצאות ומפגשים מעוררי השראה, כל זאת על מנת ליצור תשתית לאירועי מכירה החושפים את התוצרים של הסטודנטים המוכשרים בשנקר.

הצטרפו אלינו!

לעוד מידע והרשמה!

האחווה הגאה

המועדון הוקם לתת בית חם לחברי הקהילה בקמפוס ותומכיה, בשיתוף פעולה עם התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל. במסגרת המועדון יתקיימו פעם בשבוע מפגשים ופעילויות סגורות. המועדון הינו בית לפניות וצרכים של סטודנטים בכל הקשור לזהות מינית ומגדרית בקמפוס. אנחנו מזמינים את כלל הסטודנטים להצטרף למשפחה שלנו, להגיע לפעילויות וביחד לקדם קמפוס בטוח לכלל הסטודנטים.יות!

להרשמה

ProWoman 

עמותת ProWoman פועלת מאז שנת 2012 לקידום נשים לתפקידים בכירים וצמתי השפעה. הארגון מפעיל תכניות ייחודיות עבור סטודנטיות מצטיינות ושאפתניות ב-18 מהמוסדות האקדמיים המובילים בישראל וסניף בניו יורק. במסגרת התוכנית, נפגשות הסטודנטיות עם נשים בכירות במשק המעניקות להן מודלים להשראה, כלים פרקטיים ופלטפורמה לדיונים על הגשמה עצמית, פיתוח קריירה ומציאת איזון בין החיים האישיים לקריירה. בוגרות התכנית המשולבות בתפקידים ניהוליים בחברות מובילות במשק, נהנות מרשת ענפה של קשרים מקצועיים אשר מסייעים להן להתקדם הלאה בכל אחד משלבי הקריירה. 

לעוד מידע והרשמה!

Google DSC

מטרת Google DSC היא לגשר על הפער בין התיאוריה של הלימודים האקדמיים לבין הפרקטיקה הנדרשת בתעשייה תוך תרומה לקהילה. 
את DSC Shenkar הקימו סטודנטים להנדסת תוכנה אשר עובדים גם כמפתחי תוכנה. המועדון מאפשר לסטודנטים לגלות טכנולוגיות שמשתמשים בהן בעולם ההיי-טק עוד בתחילת דרכם המקצועית. חברי המועדון עתידים להיחשף תכנים מדהימים בשנה הקרובה: סדנאות פיתוח Hands-on, הרצאות מפי Google Experts, תרומה לקהילה באמצעות פיתוח מוצרי תוכנה שיענו על צרכים יומיומיים אשר יזוהו על ידי חברי המועדון.

לעוד מידע והרשמה!

מועדון היזמות - INTRO CLUB

מועדון INTRO הוא הכתובת הראשית עבור הסטודנטים והסטודנטיות אשר בוערת בהם התשוקה להביא משהו חדש לעולם, לתת מענה לאתגרים משמעותיים בתחומים מגוונים ומעניינים כבר עכשיו להכיר אנשים חדשים שיהפכו לשותפים.

Vision

להיות "בית לחולמים", מקום המעניק רוח גבית ליזמים ולחדשנים בשנקר, ע"י פיתוח החשיבה והאופי היזמי, הקניית כלים ואומץ להפוך רעיון למציאות וחיבור לאקוסיסטם המקומי.

How

על ידי תוכנית יזמות ייחודית הסוקרת את כל השלבים בדרך מזיהוי הבעיה והצורך, אל הרעיון ועד להוצאה שלו לפועל. התוכנית הינה סמסטריאלית ומשלבת סטודנטים נבחרים מכלל המחלקות והשנים של שנקר ומועברת ע"י יזמים וארגונים מובילים ומעוררי השראה ברצף של הרצאות, סדנאות ותוכניות מנטורינג.

לעוד מידע והרשמה!

מחברות קורס

מחברות קורס מכילות מגוון רחוב של סיכומי הרצאות ושיעורים שנכתבו ע"י הסטודנטים והסטודנטיות ונגישות לכלל.

את כלל המחברות ניתן להדפיס באופן עצמאי או לעשות שימוש באתר עותקים. תכתבו פחות, תקשיבו יותר!

להזמנת מחברת!

אופיס חינם

לכל סטודנט וסטודנטית הזכות לקבל אופיס 365 בחינם למהלך שנות הלימודים! ריכזנו לכם את כל התהליך עד לקבלת המשתמש.

אופיס 365

קורסי עזר

מדור הקורסים של האגודה מציע שני סוגי קורסים:
1. שיעורי עזר – השיעורים נועדו לעזור לסטודנטים שמרגישים שהם אינם בקצב וגם לאלה שרוצים לחזק את עצמם מעבר. שיעורי העזר מלווים את הסטודנט לאורך הסמסטר במקביל לשיעורים הניתנים בכיתה או במתכונת אינטנסיבית יותר כחודש לפני תקופת הבחינות. השיעורים יכללו חזרה על הנלמד בכיתה תוך חיזוק הנושאים הקשים.

היקף שיעורי העזר: בין 14-30 שעות
במטרה ששיעורי העזר יאפשרו מעבר על כלל החומר הנלמד בכיתה.​

2. מרתונים –קורס הכנה ממוקד למבחן. המרתונים יתבצעו בסמיכות למועד המבחן או בשבועות הסמוכים אליו.בשיעור הראשון יתבצע מעבר מהיר על החומר ולאחר מכן יפתרו הסטודנטים תרגילים ומבחנים לקראת המבחן, תוך מתן דגש למיומנויות הנדרשות בקורס.המורה המעביר את המרתון לא יתעכב על שאלות בסיסיות- עליכם להגיע למרתון עם רמת ידע טובה מספיק להבנת דרך הפתרון.

שימו לב כי לא יינתן החזר כספי לאחר פתיחת המרתון בטענה להגעה ללא ידע מוקדם.
היקף המרתונים: בין 6-12 שעות


מתי נפתחת ההרשמה?

הנדסה כימית שנה ב’
פתיחת הרשמה 22.3:
שיעורי עזר מכניקת זורמים – 20:00

הנדסת תוכנה שנה א’
פתיחת הרשמה 22.3:
שיעורי עזר תכנות 2 – 19:00

הנדסה שנה א’
פתיחת הרשמה 16.3:
שיעורי עזר פיזיקה 2- 20:00
שיעורי עזר חדווא 1,2- 20:10

תעו”נ שנה ב’
פתיחת הרשמה 16.3:
שיעורי עזר אלגברה לניארית- 20:15
שיעורי עזר מבני נתונים ואלגוריתמים- 20:20
שיעורי עזר הנדסת מכונות- 20:30
שיעורי עזר טכנולוגיות ייצור ותהליכים- 20:35
שיעורי עזר משוואות דיפרנציאליות- 20:40